Filozofie BEFADO - dětská obuv je naše vášeň!

Befado je společnost s více než 80-ti letou tradicí, po mnoho let se stará o rozvoj, zdraví a pohodlí dětských nohou. Befado spojuje zkušenosti s moderními technologiemi a nejnovějšími trendy v designu, při výrobě vysoce kvalitní obuv. Befado má bohatou nabídku pro každou věkovou skupinu: děti, mládež a dospělé, stejně jako preventivní a ortopedickou obuv pro lidi s problémovou nohou.
Obuv Befado je vyráběna v souladu s doporučeními ortopedů a antropologů z Ústavu obuvnického průmyslu v Lodži, pobočky v Krakově, která Befadu již řadu let uděluje certifikát „Zdrowa stopa“"zdravé chodidlo". To zaručuje, že obuv Befado zajišťuje správný vývoj dětské nohy během prvních let života.
Befado vyrábí přibližně 2 miliony párů ročně, jako první v Polsku, zahájili výrobu textilní obuvi s přímým vstřikem podešve z PU známý jako BIO-COMFORT.
BEFADO Dr. Orto systém Ortopedická obuv pro dámy i pány! V roce 2003 byl poprvé představen speciální tip obuvi pokročilé konstrukce a technologie, Dr. Orto systém.
Befado Dr.Orto je série obuvi pro lidi kteří mají problémy s nohami. Obuv je určena pro zákazníky s deformitami nohy, jako hallux valgus, prsty młoteczkowate s ploché nohy podélně, s oddílem ploché nohy, s výraznými otisky na plantární straně, a pro lidi s cukrovkou. Obuv je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, polstrovaní, hygienické vlastnosti a zvýšená šíře této obuvi poskytuje lidem s oteklými nohami, pohodlí a komfort.

Obuv Dr. Orto získala mnoho ocenění a medailí, mimo jiné, zlatá medaile z mezinárodního veletrhu v Poznani; první místo v národním XI sympozium o Diabetes Diabetica Expo v Toruni; ocenění na veletrhu IX rehabilitace a lázeňské léčby REHMED - Expo v Kielce; Award na XVII Mezinárodním veletrhu rehabilitační zařízení v Lodži.

Naše Ortopedické preventivní boty - byli testován uživateli s diabetem, zejména pacienty s rizikem syndromu diabetické nohy.
Studie byla provedena pod dozorem Odboru metabolických poruch, Jagellonské univerzity v Krakově. Obuv byla také hodnocena Centrální laboratoří obuvnického průmyslu.

Balení - sortiment:
Dětská obuv Befado je vyráběna ve čtyřech kolekcích (jaro, léto, škola a zima).
Obuv je dodávána ve velikostních řadách:

Dětská obuv BEFADO vel.18-26 - kotníčková obuv na přezku, suchý zip a šněrování s otevřenou i zavřenou špičkou na různých tipech podešve. Baleno po vel. 18-26, 20-25 a 20-26 1x od vel.

Dětská obuv BEFADO vel.25-30 - tenisky, baleríny, přezůvky, sandálky, pantofle . Obuv na suchý zip, šněrování, gumu a gumové tkaničky s otevřenou i zavřenou špičkou na různých tipech podešve. Baleno od 6 párů - 1x od vel..

Dětská obuv BEFADO vel. 31-36 - tenisky, baleríny, přezůvky, sandálky, pantofle . Obuv na suchý zip, šněrování, gumu a gumové tkaničky s otevřenou i zavřenou špičkou na různých tipech podešve. Baleno od 6 párů - 1x od vel..

Obuv BEFADO vel.37-40 - tenisky, baleríny, přezůvky, pantofle . Obuv na suchý zip, šněrování, gumu a gumové tkaničky na různých tipech podešve. Baleno od 4 párů - 1x od vel..

Zateplené holínky BEFADO - VELMI lehká zateplená dětská holinka z elastické pěny, která nabízí vynikající komfort - (vyjímatelná vložka), součástí balení jsou náhradní stélky pro použití gumáčků v letním období. Vel. 22-25, 26-29, 30-35.

Dámská a pánská obuv je nabízena ve dvou kolekcích, jaro- léto a podzim zima.

Dámská obuv BEFADO vel. 36-41 některé vzory i ve vel.34,35,42 a 43 - lehká moderní textilní obuv s otevřenou i plnou špičkou na různých druzích podešve. Nová podešev antistress B-System. Balení vel. 36-41 1,2,2,2,1,1.
Dámská obuv BEFADO kolekce zima - obuv zateplená ovčím rounem - domácí obuv a „důchodky“.

Pánská obuv BEFADO vel. 40-46 některé vzory i vel. 39, 47 a 48 - lehká a moderní textilní obuv s otevřenou i plnou špičkou na různých druzích podešve. Balení vel. 40-46 1,1,2,2,2,1,1.
Pánská obuv BEFADO - kolekce zima - zateplená domácí obuv a „důchodky“.

Zdravotní obuv BEFADO DR.ORTO vel. 35-48 - dámská a pánská obuv flexibilní šíře.

O FIRMĚ:
Rostislav Rap - obchodní zastoupení f. BEFADO pro Česko, náš velkoobchod je přímý dovozce obuvi Befado.

Obchodní firma Rap je rodinná firma, která se od roku 1994 zabývá obchodem. Od roku 2002 dovážíme a velkoobchodně prodáváme obuv BEFADO na kterou máme zastoupení pro Česko. Díky naší úzké spolupráci s Befadem se vám našim zákazníkům snažíme zajistit dostatečně širokou nabídku za příznivé ceny. Naší předností je, že neslibujeme nemožné a neobtěžuje nás komunikace se zákazníkem. Nejsnadnější formou nákupu je náš velkoobchodní internetový obchod, kde naleznete kompletní nabídku včetně cen a aktuálního stavu skladu. Ceny v e-shop jsou přístupné jen pro registrované obchodníky, pokud máte zájem o velkoobchodní odběr, prosím zaregistrujte se pod svím IČ.

VELKOOBCHODNÍ e.shop:  https://www.befado-rapshop.cz/

 
SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKUsledujete nás na Facebooku